Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
W dniu 06.11.2018 r. w Domu Kultury przy ul.Bema odbył się II Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Z uwagi na 100 rocznicę Niepodległości cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział uczniowie elbląskich szkół oraz szkół innych miejscowości, takich jak: Jegłownik, Kazimierzowo, Bielica. Łącznie odbyło się około 36 przesłuchań w kategoriach: soliści i zespoły szkół podstawowych oraz soliści i zespoły szkół ponadpodstawowych. W przesłuchaniach wzięło udział ponad 100 uczestników w tym ok. 25 solistów.
Naszą szkołę reprezentował zespół uczennic „Jedenastki”, który swoim wykonaniem piosenki pt. „Białe róże” wyśpiewał zaszczytne III miejsce w swojej kategorii.
Skład zespołu: Mikłosz Aleksandra, Czurak Karina, Amelia Kurowska oraz Emilia Tonga.
 
Naszym dziewczętom SERDECZNIE GRATULUJEMY sukcesu !!!! Jesteśmy dumni, że tak godnie reprezentowałyście naszą szkołę.

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.