Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 13 listopada uczniowie naszego Gimnazjum nr 4 im. Zbigniewa Herberta - Anna Fersz, Elżbieta Rybak oraz Jakub Bielawski (klasa III B- wychowawca- mgr. Grażyna Lefelbajn) podczas uroczystej gali odebrali nagrody za zdobycie III miejsca w międzyszkolnym konkursie fotograficznym - „Historyczne JPG". Zmagania młodych artystów zorganizowali nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Wielkie gratulacje i zachęta do rozwijania talentu i pasji utrwalania świata obiektywem i wrażliwym poczuciem piękna.

opiekun - Roman Nakonowski

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.