Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Grupa uczniów z klas piątych, która uczestniczy na dodatkowe zajęcia z robotyki brała udział w zajęciach z programowania Ozobotów - roboty edukacyjne. Przygoda z Ozobutem polegała na stworzeniu trasy dla robota z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze stosując znaki drogowe. 

Podsumowaniem tych zajęć był konkurs „Programujemy bezpieczeństwo”, którym organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 19.   Dzisiaj odbyło się podsumowanie konkursu i Jan Skowroński z Vb zajął drugie miejsce.
Gratuluję Jasiowi!
B. Sakowska

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.