Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 DSC 0754 700x5261

Wczoraj tj. 5 czerwca na pętli przy ulicy Ogólnej rozpoczęły się miejskie obchody Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Z tej okazji Prezydent Miasta Elbląga Witold Wróblewski wręczył nagrody uczniom najbardziej zaangażowanym w działanie na rzecz ochrony środowiska w naszym mieście. Nagrodę otrzymała również uczennica naszej szkoły Aleksandra Ziemba z klasy IIIa. Ola wyróżnia się zaangażowaniem w dziedzinie ochrony środowiska oraz jest laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego i finalistką /drużynowo/ Wojewódzkiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

GRATULUJEMY!!

Mirosława Kutowińska, Halina Chodukiewicz

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.