Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ogłoszono wyniki konkursu ortograficznego „Walka z bykami 3” organizowanego przez Filię Biblioteki Elbląskiej nr 4. Udział w konkursie wzięło około 40 uczniów Gimnazjum nr 3 i 4 . Zostały przyznane 3 miejsca i wyróżnienie.

I miejsce zajęła uczennica naszego gimnazjum z kl. 2a Emilia Domagała (nauczycielka j. polskiego p. Bożena Balbuza), a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1b Emilia Bobrowicz (nauczycielka j. polskiego p. Barbara Magoń).

Maria Klimuk, Hanna Trybińska – nauczyciele bibliotekarze

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.