Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

15 grudnia dwie Uczennice Naszej Szkoły - Eliza Urbaniak z klasy IV b (nauczyciel - Alicja Stando) oraz Karolina Gorczyńska z klasy IV a (nauczyciel - Agnieszka Szwaracka) otrzymały nagrody za udział w konkursie "Magiczne zakątki Elbląga i okolic" - przepiękne albumy o Polsce.Eliza przygotowała przepiękną pracę plastyczną, natomiast Karolina - prezentacje multimedialna w języku angielskim prezentującą Elbląg i okolice.

Gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa także w innych konkursach. Szkoła jest z Was dumna! Dziękujemy za Wasz trud i czas poświęcony na przygotowanie się do konkursu.

Link do prezentacji

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.