Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 20.12.2016 r. w sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku odbył się konkurs wokalny pod hasłem „ Zimowe melodie”, którego głównym celem było popularyzowanie  piosenek o tematyce świąteczno – zimowej oraz wyszukiwanie i promowanie talentów wokalnych.  W konkursie brały udział dzieci i młodzież w wieku od 6 – 16 lat w kategoriach soliści i zespoły. Przedziały wiekowe to: 6-9 lat, 10 – 13 lat oraz 14 – 16 lat. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i łącznie we wszystkich kategoriach jury wysłuchało blisko 70 wykonań różnorodnych piosenek. Poziom konkursu był bardzo wysoki.

Naszą szkołę pięknie reprezentowały następujące uczennice:

- w kategorii SOLIŚCI 14 – 16 LATNatalia Witkowska

- w kategorii SOLIŚCI 10 – 13 LATAmelia Kęska oraz Wiktoria Wasiluk. Uczennice obu tych kategorii przygotowała Alicja Stando.

- w kategorii ZESPOŁY 6 –  9 lat -  zespół dzieci ze świetlicy szkolnej „ŚWIETLICZAKI” w składzie; Kornelia Sowa, Maja Ćwiklińska, Julia Nosarzewska, Kinga Borkowska, Aleksandra Atłas, Laura Romańczuk oraz Nina Jędrzyńska. Dziewczęta zajęły zaszczytne II MIEJSCE. Uczennice przygotowała Teresa Barszczewicz. Wszystkim uczennicom reprezentującym naszą szkołę serdecznie dziękujemy i  gratulujemy !!!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.