Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ostatnich tygodniach siódmoklasiści po raz kolejny zamienili się rolami z nauczycielem i poprowadzili lekcje dla swoich rówieśników. Zagadnieniami poruszanymi na lekcjach były czasy przeszłe i każdy prowadzący: Zuza i Ania, Maja i Vika oraz Natalia, przypomniał dane zagadnienie, po czym kontynuował ćwiczenia gramatyczne w ciekawej postaci.

Oprócz różnorodnych form prowadzenia zajęć i wykorzystania nowoczesnej technologii i narzędzi TIK, uczennice wykorzystały elementy oceniania kształtującego, które na co dzień funkcjonują na lekcjach: cele, kryteria sukcesu, monitorowanie tych kryteriów oraz podsumowanie lekcji czy informacja zwrotna w postaci ankiety podsumowującej lekcje.

Jestem dumna z naszej Młodzieży, która świetnie radzi sobie z wyzwaniami, jakie przed nimi stawiam i chętnie angażuje się w dodatkową pracę.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.