Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Siódmoklasiści wzięli na tapetę temat zakupów. Oprócz przypomnienia sobie odpowiedniego słownictwa i zwrotów związanych z nabywaniem produktów, przygotowali dialogi, których akcja toczy się w sklepie. Taka praca była możliwa dzięki precyzyjnym kryteriom sukcesu - element Oceniania Kształtującego stosowany w tej grupie na języku angielskim.

CEL: Napisz DIALOG o kupowaniu produktów

Kryteria sukcesu:

  • użyj przynajmniej 5 zwrotów z ramki z zad. 2 s. 88
  • rozróżnij postać sprzedawcy i klienta (inne role)
  • zawrzyj zwroty grzecznościowe Hello / Thank you / Goodbye / Here you are
  • zapisz dialog w zeszycie
  • umieść swoją pracę w classroom

Po zaprezentowaniu swoich prac przyszedł czas na samoocenę i ocenę koleżeńską, której dokonali, aby móc zweryfikować zgodność pracy z kryteriami oraz poznaniu opinii kolegów i koleżanek o swojej pracy. Dzięki temu jesteśmy świadomi tego czego się nauczyliśmy, a otrzymana informacja zwrotna pozwala nam doskonalić swoje umiejętności.

Oprócz ambitnych dialogów powstały również filmiki i komiksy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.