Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ramach przygotowań do egzaminu z języka uczniowie klas 8 pracują w ramach różnych zagadnień tematycznych. Jednym z nich jest Miejsce zamieszkania, a jedną z umiejętności do opanowania jest opis pomieszczenia. Na jednej z ostatnich lekcji, określając cel i kryteria zadania edukacyjnego, poprosiłam moich uczniów o pracę w grupach i opis pomieszczenia.

Następnie, zgodnie z opracowanymi kryteriami, dokonywali oceny koleżeńskiej tych prac. I tak oto, każdy zespół dowiedział się jak dobrze opanował daną umiejętność i nad czym jeszcze należy popracować.

Dzięki takim elementom jak ocena koleżeńska czy informacja zwrotna od nauczyciela uczniowie mogą łatwiej zaplanować przygotowanie do egzaminu.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.