Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W związku z udziałem naszej szkoły w zaawansowanym programie wdrażania oceniania kształtującego w szkole, nauczyciele Jedenastki biorą udział w OK obserwacjach, czyli uczestniczą w lekcjach innych nauczycieli, aby zobaczyć wykorzystanie w pracy elementów Okeja. Dzięki temu uczą się od siebie wzajemnie i doskonalą swój warsztat pracy.

W środę 6 X uczestniczyłam w lekcji biologii w klasie 7.b. Dzięki starannie zaplanowanej lekcji z celem i kryteriami sukcesu, wspaniale przygotowanym wklejkom do OK zeszytów dla uczniów, a także monitorowaniu realizacji celu na lekcji, była to bardzo ciekawa i wartościowa przygoda.

Ponadto, uczniowie mieli okazję udzielić sobie wzajemnie informacji zwrotnej zgodnie z opracowanymi do zadania kryteriami. Ta aktywność sprawiła im dużo frajdy i utrwaliła dodatkowo wiedzę.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.