Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Polskie góry są piękne! Szanse na udowodnienie tego mieli ostatnio siódmoklasiści, którzy pracowali metodą projektu oraz elementami oceniania kształtującego. Cel był oczywisty - przygotowanie prezentacji w dowolnej formie (multimedialna, plakat) na temat wylosowanego pasma górskiego. Dzięki precyzyjnym kryteriom sukcesu, wiedzieliśmy na co nauczyciel będzie zwracał uwagę. Takie zadania pomagają rozwinąć umiejętność pracy w zespole, kreatywność, organizacja pracy, a także umiejętność prezentowania finalnego produktu.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.