Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie klas 8 doskonale zdają sobie sprawę, że na horyzoncie ich edukacyjnej przygody 🏢 jest Egzamin. Zatem, przygotowania do niego idą pełną parą💪💪💪

Dzięki precyzyjnie sformułowanym celom i kryteriom sukcesu do lekcji, towarzyszącym im zadaniom edukacyjnym, ocenie koleżeńskiej i podsumowaniu lekcji, powtarzają i utrwalają zdobytą wiedzę i kompetencje. Tym chętniej i aktywniej się uczą jeśli na lekcji pojawiają się nowoczesne technologie 🎧💻📱 takie jak: interaktywne zadania, quizy czy gry językowe. Oby do celu 👌

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.