Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ramach zadania edukacyjnego na języku angielskim uczniowie klasa 4. c wcielili się w role agentów nieruchomości. Uczniowie zostali podzieleni na grupy 3-osobowe. Każda grupa miała do przygotowania model lub schemat domu na sprzedaż. Kryteria stanowiły, iż każdy dom musi się obowiązkowo składać z min. 5 pokoi, garażu i ogródka. Wszystkie drużyny zdecydowały się na przygotowanie modelu. Następnym krokiem było przygotowanie opisu domu. W tym celu uczniowie wykorzystali wiadomości i umiejętności, jakie doskonalili przez ostatni miesiąc na zajęciach. Na koniec uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.