A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzieci w młodszym wieku szkolnym bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały dzieci podczas wizyty w świetlicy szkolnej - iluzjonisty.
Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić choć przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać za to gromkie brawa.
Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby nauczyć się przynajmniej jednej sztuczki.

W czasie pokazu nie zabrakło oczywiście sztuczek z kartami, lewitującego stolika, wyciągania ze zgiętej w pięść ręki - chusteczki. Podczas spotkania z magikiem nasze „świetliczaki” miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Dzieci uczyły się koncentracji uwagi, spostrzegawczości a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie.

Była to super zabawa, która zachwyciła dzieci. Chętnie nagradzały każdy pokaz głośnymi brawami a uśmiech gościł na twarzach dzieci jeszcze przez dłuższy czas.

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.