A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

29 listopada 2017r.w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie w ramach cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi”.

Tym razem gościem świetlicowej gromady była  pani Ala Stando – nauczycielka muzyki i plastyki w naszej szkole. Pod bacznym okiem pani Ali dzieci ze świetlicy uczyły się ozdabiania szklanych przedmiotów  techniką decupage . Dziewczynki szybko nauczyły się , jak należy wykonać zdobienia taką techniką. Technika ta okazała się niezbyt trudna ale bardzo czasochłonna. Wiele czasu trzeba poświęcić aby powstał piękny, kolorowy wazonik. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia i jeszcze wiele razy będziemy takie prace wykonywać.  

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.