A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Dzisiaj tj. 12.12.2017 r. w świetlicy szkolnej miało miejsce spotkanie z hafciarką w ramach cyklu: „Spotkania z ciekawymi ludźmi”. Tym razem naszym gościem była Pani Henia Kuczek, która jeszcze nie tak dawno pracowała w naszej szkole. Było to już kolejne spotkanie z Panią Henią, która i tym razem opowiadała dzieciom o trudnej ale jakże zajmującej sztuce haftowania. Ale nie tylko opowiadała, również pokazała wykonane przez siebie piękne prace. Dzieci miały również możliwość spróbowania tej trudnej sztuki. Niektórym udawało się to całkiem dobrze, ale dla niektórych nawleczenie nitki na igłę – to było prawdziwe wyzwanie. Jedna dziewczynka – uczennica klasy pierwszej – Natalka Baczyńska bardzo dobrze radziła sobie z tą trudną sztuką. Za wyjątkowe zaangażowanie w pracę – Natalka otrzymała od Pani Heni prezent, w postaci dwóch pięknie wyhaftowanych świątecznych obrazków. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały i mamy nadzieję na kolejne spotkanie.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.