Elbasket

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

29 - 31. 03. 2019r. w pierwszy weekend wiosny, na parkietach Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu zagości minikoszykówka w najlepszym krajowym wydaniu. Już po raz XXIII pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Elbląga - Witolda Wróblewskiego na obiekcie przy ul. Korczaka rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców pn. ELBASKET. Głównym organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy JAR wraz ze Szkołą Podstawową nr 11 przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Jednocześnie na czterech boiskach rozegrane zostaną mecze 16 drużyn żeńskich i 12 zespołów męskich. Rywalizować ze sobą będą dzieci w wieku 11-12 lat, reprezentujące ośrodki i kluby koszykarskie z całego kraju. Największą grupę gości stanowią drużyny z północy ale też nie brakuje rywali z centralnej części kraju. Do walki o główne trofeum staną utytułowane zespoły z Bydgoszczy, Poznania, Białogardu, Grodziska Mazowieckiego, Ełku, Gdańska, Gdyni, Kolbud, Wejherowa, Pisza, Bojanowa, Nowego Tomyśla i Banina. Ta trwająca trzy dni impreza wyłoni mistrzowską drużynę dziewcząt i chłopców, piątki All Stars z trzech najlepszych drużyn a także najlepszych zawodników w swoich ekipach, za co wszyscy otrzymają nagrody zespołowe a także indywidualne.

Serdecznie zapraszamy entuzjastów koszykówki do kibicowania i wspierania dopingiem zwłaszcza elbląskich zespołów. Turniej startuje w najbliższy piątek od godz. 9.00 i potrwa do godz. 19.00 Elblążanie zagrają swój inauguracyjny mecz: dziewczęta o godz. 9.00, chłopcy o godz. 11.00.

Zapraszamy.

JK

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.