awarded etwinning school labelSzkoła Podstawowa nr 11 otrzymała europejską Odznakę Szkoły eTwinning. Jest to prestiżowe wyróżnienie i sukces nie tylko osobisty poszczególnych nauczycieli, ale także gratyfikacja dla całego zespołu nauczycieli pracujących w eTwinningu.

Proces weryfikacji do odznaki rozpoczął się w grudniu 2017 roku i obejmował różne dziedziny międzynarodowej pracy szkoły. Od wielu lat w Gimnazjum nr 4 i Szkole Podstawowej nr  11 realizowane są projekty współpracy międzynarodowej na temat m.in. zdrowego żywienia czy wymiany pocztówek ze szkołami z Europy. Kilkuletnia praca zaowocowała tym wspaniałym wyróżnieniem. W całej Europie odznakę otrzymało 1211 szkół, a w Elblągu tylko dwie. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w pracę eTwinning.

zespół nauczycieli języka angielskiego

2018 – 2019 eTwinning School Label awards

Click here to view the full list of awarded schools.

Zrzut ekranu 2018 04 13 23.00.45 600x397