eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

awarded etwinning school labelSzkoła Podstawowa nr 11 otrzymała europejską Odznakę Szkoły eTwinning. Jest to prestiżowe wyróżnienie i sukces nie tylko osobisty poszczególnych nauczycieli, ale także gratyfikacja dla całego zespołu nauczycieli pracujących w eTwinningu.

Proces weryfikacji do odznaki rozpoczął się w grudniu 2017 roku i obejmował różne dziedziny międzynarodowej pracy szkoły. Od wielu lat w Gimnazjum nr 4 i Szkole Podstawowej nr  11 realizowane są projekty współpracy międzynarodowej na temat m.in. zdrowego żywienia czy wymiany pocztówek ze szkołami z Europy. Kilkuletnia praca zaowocowała tym wspaniałym wyróżnieniem. W całej Europie odznakę otrzymało 1211 szkół, a w Elblągu tylko dwie. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w pracę eTwinning.

zespół nauczycieli języka angielskiego

 2018 – 2019 eTwinning School Label awards

Click here to view the full list of awarded schools.

Zrzut ekranu 2018 04 13 23.00.45 600x397