eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie klasy 7C otrzymali wreszcie listy od swoich kolegów z Turcji. 

Miesiąc temu siódmoklasiści pisali o sobie, swoim hobby czy ulubionych aktywnościach. Pianie listu to element projektu międzynarodowej współpracy w ramach programu eTwinning. Udział w takich formach współpracy pomaga uczniom kształcić kompetencje językowe, szczególnie pisania, reagowania językowego czy wykorzystania środków językowych. Oprócz tego, jest to znakomita okazja do powtórki słownictwa oraz formuły pisania listu, w szczególności zwrotów grzecznościowych.

Na przyszłej lekcji języka angielskiego uczniowie odpowiedzą na listy, pisząc tym razem o swoich planach na wakacje. I jest to po raz kolejny świetny sposób utrwalenia czasów przyszłych i słownictwa z zakresu wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu!

Oprócz wszystkich korzyści edukacyjnych, młodzież była niezwykle zadowolona i podekscytowana otrzymując listy adresowane do nich samych.
Fajnie było zobaczyć swoje imię i z niecierpliwością przeczytać co kolega napisał do mnie!

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.