eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczestniczki projektu eTwinningland - Natalia, Ala, Wiktoria i Gabi, wykonały ostatnie zadania, którymi było: zaprojektowanie ebooka z ulubionymi postaciami oraz wykonanie LOGO projektu. Praca z nowoczesnymi narzędziami TIK nie stanowi dla naszych czwartoklasistek żadnego problemu, a logo, które powstało, było owocem prac międzynarodowego zespołu uczniów z Polski, Turcji, Macedonii, Grecji i Ukrainy.

Oprócz tego, nasze gwiazdy wzięły udział w 3 międzynarodowym spotkaniu projektowym pod tytułem TOY PARTY. Hasłem przewodnim spotkania były ulubione zabawki, a dzięki łączeniu na żywo uczniowie mogli nie tylko opisywać swoje zabawki, ale i pytać o zabawki kolegów/koleżanek. Dzięki takim aktywnościom utrwaliliśmy używanie przymiotników, czasownika "to be" oraz "have got", ale, co najważniejsze, przełamaliśmy bariery językowe i kształciliśmy kompetencje miękkie takie jak współpraca czy praca w drużynach. Na koniec spotkania, wspólnie rysowaliśmy swoje zabawki na półce stworzonej przez koordynatorów projektu w aplikacji MIRO - zabawa była przednia!

Ostatnio o projekcie było również głośno na łamach Dziennika Elbląskiego za sprawą wywiadu

To było ostatnie już spotkanie i zadanie do wykonania w projekcie. Wspólnie stwierdziliśmy, na podstawie wykonywanych zadań, emocji uczestników projektu eTwinningland, informacji zwrotnych od uczniów, rodziców i nauczycieli oraz wypracowanych rezultatów, że cele projektu zostały w pełni osiągnięte. Teraz pozostało już tylko oczekiwać na przyznanie Odznaki Jakości w programie eTwinning oraz okazję do tak cudownej współpracy w kolejnych projektach międzynarodowych.

Zapraszamy na twin space projektu eTwinningland!

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.