eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Odznaki Jakości eTwinning przyznawane są nauczycielom i uczniom za wybitne projekty eTwinning. Odznaki są świaodznaka jakościdectwem pewnego krajowego i europejskiego standardu. Jest to konkretna forma uznania dla nauczycieli i szkół za wysoki poziom zadań realizowanych w eTwinningu, zachęta dla uczniów, by kontynuowali udział w etwinningowych zadaniach i konkretny sposób pokazania, że ich wysiłki zostały docenione. Uczniowie mogą otrzymać Uczniowską Odznakę Jakości, po tym jak ich nauczyciel otrzyma Krajową Odznakę Jakości.

I takie właśnie publiczne potwierdzenie zaangażowania szkoły na rzecz jakości i otwartości we współpracy europejskiej otrzymała Nasza Jedenastka za pracę w projekcie eTwinningland. Oprócz tego, że nauczyciel otrzymał taką odznakę, zostanie ona również wręczona uczennicom klasy 4B: Gabi, Ali, Natalce i Wiktorii.

Gratuluję moim pracowitym kobitkom :-)

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.