eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Kolejny projekt międzynarodowej współpracy za pomocą platformy eTwinning rozpoczęły uczennice klasy 5.B: Ala, Gabi, Natalka, Paulina i Wiktoria. Tym razem działanie o wdzięcznym tytule „English with Nutty” ma na celu zachęcenie do nauki języka obcego, współpracę z rówieśnikami z innych krajów m.in. Macedonii, Serbii, Turcji, Grecji czy Ukrainy oraz wykorzystanie narzędzi TIK do nauki.

W projekcie przewidziano różnorodne działania: stworzenie plakatu o swojej ojczyźnie, przygotowanie prognozy pogody, przedstawianie się na koszulce czy wymiana kartek świątecznych. Ale to maskotka NUTTIEGO będzie głównym bohaterem działań. W minionych tygodniach włożyłyśmy dużo pracy w uszycie głowy dla naszego przyjaciela, aby mogła trafić do szkoły w Turcji, gdzie uszyty zostanie Nutty. W kolejnych miesiącach maskotka będzie wędrowała po krajach partnerskich, aby poznać wszystkich wspaniałych uczestników projektu.

Zapraszamy na blog projektu oraz do galerii zdjęć 😀

https://twinspace.etwinning.net/196678/home

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.