logoetwinningTo, że Nasza Jedenastka jest pionierem w realizacji projektów międzynarodowej współpracy od dawna było wiadome, a to za sprawą realizowanych w szkole projektów w ramach Erasmus+ i eTwinning.

etwiningDzięki ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów, doceniono nas również tytułem eTwinning School oraz zaproszono mnie na konferencję w Dublinie, w gronie 11 nauczycieli z całej Polski. Następnie, realizacja projektu „eTwinningland” i intensywna praca moich czwartoklasistek: Natalki, Ali, Gabi i Wiktorii, zaowocowała elitarnym odznaczeniem krajowym, czyli Odznaką Jakości dla nauczyciela i uczniów.

Dziś jednak dotarła do mnie wiadomość, która podnosi prestiż naszych działań o jeszcze jeden poziom wyżej. Otóż, Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu otrzymała Europejską Odznakę Jakości za realizację, w poprzednim roku szkolnym, projektu „Etwinningland”. O taką odznakę się nie wnioskuje, zostaje ona przyznana projektom, których efekty plasują się na bardzo wysokim poziomie.

Poniżej treść wiadomości, jaką otrzymałam:

„Droga Magdalena Szyk-Wojtkiewicz,
Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "eTwinningland". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć doswojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam,

eTwinning Team”

pucharBardzo serdecznie gratuluję uczestniczkom projektu: Gabrysi, Natalce, Wiktorii i Ali z klasy 5B. To ich ciężka praca i udział w każdym działaniu pozwolił na takie osiągnięcie Naszej Jedenastce 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz