eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

logo etwinningOdznaki Jakości eTwinning przyznawane są nauczycielom i uczniom za wybitne projekty eTwinning. Odznaki są świadectwem określonego krajowego i europejskiego standardu. Jest to konkretna forma uznania dla nauczycieli i szkół za wysoki poziom zadań realizowanych w eTwinningu, zachęta dla uczniów, by kontynuowali udział w etwinningowych zadaniach i konkretny sposób pokazania, że ich wysiłki zostały docenione.

I takie właśnie publiczne potwierdzenie zaangażowania szkoły na rzecz jakości i otwartości we współpracy europejskiej otrzymała nasza Jedenastka za pracę w projekcie ENGLISH WITH NUTTY, realizowanym w poprzednim roku szkolnym przez uczennice klasy 5.

Projekt, którego efektami były między innymi rozwinięcie kompetencji językowych jego uczestników, alelogo nutty 58783 również kompetencji miękkich takich jak współpraca – w tym przypadku w międzynarodowych zespołach, kreatywności czy umiejętności komunikacji (również w języku angielskim). Oprócz tego wypracowanym rezultatem była prognoza pogody, blog przyrodniczy czy kartki bożonarodzeniowe. Bohaterem tego projektu była postać Nuttiego i wokół niej realizowane były zadania np. ebook o czynnościach codziennych czy szycie maskotki naszego bohatera.

GRATULUJĘ moim uczennicom: Ali, Gabi, Paulinie, Wiktorii i Natalii z obecnej 6.A

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.