eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

A wszystko za sprawą kolejnego projektu w ramach programu ETWINNING.logo etwinning
Tym razem w projekt "DIGI TOWN" zaangażowali się uczniowie klas 6 Naszej szkoły i już za nimi pierwsze międzynarodowe 🌎👌 spotkanie online, podczas którego przedstawiali się swoim rówieśnikom z Grecji, Włoch, Turcji, Serbii, Gruzji i Mołdawii 💫 Spotkanie miało też na celu omówienie działań w projekcie, zapoznanie się.

Dzięki temu przedsięwzięciu uczniowie rozwiną swoje kompetencje językowe i komunikacyjne, a poza tym, nauczą się biegle władać nowoczesnymi narzędziami TIK. Pierwsze kroki już za nimi - zaprojektowali wspólnie LOGO projektu 💖

Kolejną wartością dodaną projektu jest kształtowanie postaw tolerancji, otwartości na inne kultury czy możliwości obcowania z uczniami szkół z całej Europy bez konieczności podróżowania.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.