Koło wolontariatu

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Certyfikat w ramach rządowego i ogólnopolskiego programu "Korpus Solidarności" To ogromne wyróżnienie i docenienie wielu lat pracy Szkolnego Koła Wolontariatu, którym mam przyjemność kierować od początku mojej pracy w tej szkole. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim WOLONTARIUSZOM, z którymi przez te lata pracowałam i pracuje. Jesteście niesamowici i jestem z Was bardzo dumna. Ten Certyfikat to nasze wspólne dzieło!!!

Anna Ostrasz

Ps. Nominacja Koordynatora roku? Dziękuję bardzo 😁

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.