Koło wolontariatu

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Nasza zbiórka na rzecz Schroniska oraz organizacji Oddam Obiad Elbląg, przerosła najśmielsze oczekiwania. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom. Zebraliśmy dwa pełne samochody darów. W tych trudnych czasach takie akty solidarności społecznej są na wagę złota. Zawsze wiedzieliśmy, że możemy liczyć na naszych uczniów, rodziców, opiekunów i pracowników szkoły. Życzymy Wam zdrowych i spokojnych świąt.

Dziękujemy!! 😍🎅🤶

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.