NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Zapraszają na wyjątkową uroczystość - ANDRZEJKOWY BAL SPORTOWCA (ABS), który odbędzie się 27.XI.18 (wtorek) w auli od godz.17.00 do 20.00 dla uczniów klas IV, V, VI, VII, VIII SP oraz dla klas III GIM. Przy wejściu głównym uczniowie będą mieli możliwość zakupienia losu i otrzymania pieczątki, która zwalnia ich (PROŚBA N-LI W-F) z odpytywania, pisania sprawdzianów i klasówek podczas lekcji w środę 28.XI.18. Podczas balu uczniowie będą mogli kupić ciasto i napoje.

Chętni uczniowie, mogą dobierać się w pary, wykonują prace plastyczne w formacie A3 przy użyciu farb fluorescencyjnych lub luminescencyjnych -Moje ulubione dyscypliny sportowe. Oceniane będą przez p. K.Lipińska - Szadziul. Wszystkie prace będą rozwieszone w auli, które przy specjalnym świetle UV, uzyskają efekt świecenia. Najlepsze prace zostaną nagrodzone podczas balu.

W trakcie ABS będą wykonywane makijaże (stonowane) przy użyciu specjalnych farb fluorescencyjnych do twarzy (uczniowie mogą też sami lub z pomocą rodziców  się pomalować w domu).who6P 1496145824 7241

Podczas ABS zostaną wyróżnieni nagrodami rzeczowymi najlepsi, najwszechstronniejsi sportowcy SP i GIM z klas sportowych i zwykłych.

W trakcie ABS będą odbywały się KONKURSY:
- wróżba - poznasz przyszłego partnera
- wróżba - poznasz przyszły zawód
- zaprezentowanie układu choreograficznego w parach z wykorzystaniem balonów.
- LOTERIADA - w trakcie i na koniec Balu losowanie zwycięskich biletów z numerami - nagrody niespodzianki.