festyn rodzinny 2019

Kącik UNICEF, planszówkowy zawót głowy czy strefa  badaczy  to  tylko niektóre atrakcje przygotowane na tegoroczny Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu, który odbędzie się  w najbliższą sobotę 1 czerwca 2019 r. w godz. 10.00 – 13.00

Na wszystkich gości czeka mnóstwo zabaw. Wśród atrakcji dla najmłodszych znajdą się wyścigi, skoki na trampolinach,  tory przeszkód,  gry i zabawy sportowe, pokazy szczudlarzy  i małe co nieco – popcorn oraz wata cukrowa.  Dzieci będą też miały okazję wystąpić  na scenie, prezentując  talenty  wokalne i recytatorskie.  Dla dociekliwych i głodnych wiedzy przygotowano spotkania w kąciku badawczym w ramach trwającego Szkolnego Festiwalu Nauki. W tym roku uczestnicy będą mogli również wziąć udział w podsumowaniu projektu UNICEF  „Szkoła z prawami dziecka”.

Podobnie jak w poprzednich latach na wszystkich czekają smakowite przekąski oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy Rodziny i Uczniów SP 11 oraz wszystkich  sympatyków  naszej szkoły.