Ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 festyn rodzinny 2019

Kącik UNICEF, planszówkowy zawót głowy czy strefa  badaczy  to  tylko niektóre atrakcje przygotowane na tegoroczny Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu, który odbędzie się  w najbliższą sobotę 1 czerwca 2019 r. w godz. 10.00 – 13.00

 Na wszystkich gości czeka mnóstwo zabaw. Wśród atrakcji dla najmłodszych znajdą się wyścigi, skoki na trampolinach,  tory przeszkód,  gry i zabawy sportowe, pokazy szczudlarzy  i małe co nieco – popcorn oraz wata cukrowa.  Dzieci będą też miały okazję wystąpić  na scenie, prezentując  talenty  wokalne i recytatorskie.  Dla dociekliwych i głodnych wiedzy przygotowano spotkania w kąciku badawczym w ramach trwającego Szkolnego Festiwalu Nauki. W tym roku uczestnicy będą mogli również wziąć udział w podsumowaniu projektu UNICEF  „Szkoła z prawami dziecka”.

 Podobnie jak w poprzednich latach na wszystkich czekają smakowite przekąski oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy Rodziny i Uczniów SP 11 oraz wszystkich  sympatyków  naszej szkoły.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.