Ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

729x308

DROGI UCZNIU!

Decyzją rządu szkoły i inne placówki oświatowe z powodu zagrożenia koronawirusem zostaną zamknięte od 16 marca do 25 marca 10 kwietnia.

Przerwa w zajęciach szkolnych ma służyć przerwaniu bezpośrednich kontaktów między Wami. Dlatego bardzo prosimy, abyście nie spotykali się i pozostali w domach.

Pamiętajcie, że okres ten, to nie ferie, nie czas wolny, ale czas, w którym uczymy się w domu. Dlatego od 16 marca Wasi nauczyciele będą kontaktować się z Wami za pomocą LIBRUSA. Za pomocą dziennika elektronicznego lub innych komunikatorów będą wysyłać do Was materiał do zdalnej pracy, np. testy sprawdzające, linki do ciekawych artykułów, zadania, filmy edukacyjne, krzyżówki, prezentacje itp.

Waszym zadaniem będzie korzystanie z tych materiałów, wykonywanie poleceń nauczycieli w celu powtarzania i doskonalenia swoich wiadomości i umiejętności. Prosimy, abyście poważnie podeszli do tego zadania i przy współpracy nauczycieli wykorzystali ten czas w pełni.

Szczególny apel kierujemy do klas ósmych. Przed Wami pierwszy ważny egzamin. Poświęćcie ten czas na przygotowanie się do niego pod kierunkiem swoich pedagogów.

 Pamiętajcie! Codziennie zaglądajcie na Librusa!


 

 DROGI RODZICU!

Dopilnuj, aby Twoje dziecko codziennie pracowało nad materiałem, który otrzyma od swoich nauczycieli. Zapewnij swoim bliskim bezpieczeństwo poprzez ograniczenie bezpośrednich kontaktów dziecka z rówieśnikami. Pamiętaj, że nauczyciele są do Twojej dyspozycji poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS.

 

Jeżeli twoje dziecko nie ma swojego loginu lub hasła do konta librus, prosimy rodziców o kontakt przez Librusa z administratorem lub kontakt także innymi dostępnymi kanałami z wychowawcą. 

Rodzic może też samodzielnie zresetować hasło konta dziecka z poziomu swojego konta Librus. (Poradnik)

Przypominamy, że wiadomości i prace domowe można odczytać bez problemu po zalogowaniu do konta Librus przez przeglądarkę internetową oraz  tylko w płatnej wersji aplikacji mobilnej Librus.

 

Z życzeniami zdrowia 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.