Szanowni Rodzice

Dziękuję Państwu za wzięcie udziału w ankiecie- która dostarczyła nam cenne informacje na temat nowej perspektywy gotowości do zdalnej edukacji. Dziękuję za codzienny wysiłek /niemały/ edukacyjny z Waszymi dziećmi. Cała ta bardzo trudna sytuacja jest bardzo ciężka dla Nas wszystkich: Rodziców, Uczniów i Nauczycieli. Wymaga to od nas wszystkich zmiany sposobu myślenia, innego realizowania codziennych obowiązków i innego optymistycznego spojrzenia w przyszłość. Wspólnie pracujemy nad w miarę płynnym przeniesieniem działań edukacyjnych ze szkoły w nową domową perspektywę z wykorzystaniem nowych technologii IT. Wierzę, że w najbliższym czasie wszyscy dostosujemy się do nowej perspektywy. Życzę nam wszystkim cierpliwości i wytrwałości w tej trudnej próbie, jaką niesie nam życie. Życzę Państwu dużo zdrowia i wiary w lepsze /normalne/ jutro. Na razie zostańmy w Domu!!! Wiem, że działając Razem damy radę.

Pozdrawiam- wszystkiego dobrego

Bogusław Milusz