Ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

telefon zaufania

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu od 1 lutego br. kontynuuje zapewnienie profesjonalnej pomocy dyżurujących pod telefonem zaufania specjalistów w ramach projektu pn.: „Przyjazny numer - elbląski telefon zaufania wsparciem dla dzieci, młodzieży i ich rodziców w pandemii", po raz drugi wybranego do realizacji w otwartym konkursie ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Elbląg Witolda Wróblewskiego.

Z uwagi na niesłabnące zapotrzebowanie na pomoc psychologiczno-terapeutyczną wśród młodych ludzi i ich bliskich funkcjonowanie bezpłatnego oraz anonimowego Elbląskiego Telefonu Zaufania dla Dzieci, Młodzieży i ich Rodziców ma niezmiennie sens. Tak jak w ubiegłym roku projekt współfinansowany jest przez Gminę Miasto Elbląg, natomiast koordynowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu. Pod numerem tel. 574 694 774 trzy dni w tygodniu dzieci i młodzież, ich rodzice z terenu miasta mogą uzyskać wsparcie i poradnictwo w sytuacjach kryzysowych specjalistów, terapeutów, psychologów i interwentów kryzysowych. Telefon zaufania będzie czynny 6 godzin dziennie w trzy dni robocze: we wtorek, czwartek: 10.00-16.00 i sobotę: 12.00-18.00. Nie trzeba się przedstawiać, jest zapewniona dyskrecja.

Ponadto można skontaktować się poprzez przesłanie informacji na adres mailowy: i opisać swój problem w wiadomości. Istnieje również możliwość skontaktowania się poprzez komunikator internetowy Messenger na profilu Facebook Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.