Ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 

warsztaty psychologiczne

Witam Państwa,

wzorem poprzedniego roku szkolnego rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań, których tematem przewodnim jest rozwój i wychowanie Dziecka – ze wszystkimi radościami i smutkami Dziecka. Do złożenia Państwu ponownej oferty warsztatowej upoważnia nas pozytywna informacja zwrotna, którą otrzymaliśmy od zeszłorocznych uczestników. Nasze spotkania będą miały formę rozmów, dyskusji, ćwiczeń, a nawet zabaw ściśle związanych z konkretnym tematem we wspierającej, przyjaznej atmosferze. Propozycją na pierwsze spotkanie jest temat „Jak określać Dziecku granice?” Pozostałe tematy zaproponujemy i określimy wspólnie na pierwszym spotkaniu, aby były to rzeczywiste Państwa oczekiwania. Startujemy 25 października 2017 roku o godz. 16.00, oczywiście w Szkole Podstawowej Nr 11 (numer sali podam później, po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia).

Warsztaty zaplanowane są raz w miesiącu, o każdych następnych będę Państwa informowała oddzielnie. Nie ma obowiązku uczestniczenia w całym cyklu warsztatów, można wybierać tematy, które Państwa najbardziej interesują.

W takim razie czekam na Państwa, proszę o przesłanie informacji potwierdzającej uczestnictwo na  e-mail gabriela.laskowskalub zgłoszenie się w pokoju 1 A do dnia 24 października 2017 roku.

Serdecznie zapraszam.

 

Łączę pozdrowienia
Gabriela Laskowska
psycholog szkolny
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Elblągu