warsztaty psychologiczne

Witam Państwa,

wzorem poprzedniego roku szkolnego rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań, których tematem przewodnim jest rozwój i wychowanie Dziecka – ze wszystkimi radościami i smutkami Dziecka. Do złożenia Państwu ponownej oferty warsztatowej upoważnia nas pozytywna informacja zwrotna, którą otrzymaliśmy od zeszłorocznych uczestników. Nasze spotkania będą miały formę rozmów, dyskusji, ćwiczeń, a nawet zabaw ściśle związanych z konkretnym tematem we wspierającej, przyjaznej atmosferze. Propozycją na pierwsze spotkanie jest temat „Jak określać Dziecku granice?” Pozostałe tematy zaproponujemy i określimy wspólnie na pierwszym spotkaniu, aby były to rzeczywiste Państwa oczekiwania. Startujemy 25 października 2017 roku o godz. 16.00, oczywiście w Szkole Podstawowej Nr 11 (numer sali podam później, po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia).

Warsztaty zaplanowane są raz w miesiącu, o każdych następnych będę Państwa informowała oddzielnie. Nie ma obowiązku uczestniczenia w całym cyklu warsztatów, można wybierać tematy, które Państwa najbardziej interesują.

W takim razie czekam na Państwa, proszę o przesłanie informacji potwierdzającej uczestnictwo na  e-mail gabriela.laskowskalub zgłoszenie się w pokoju 1 A do dnia 24 października 2017 roku.

Serdecznie zapraszam.

Łączę pozdrowienia