Poznaj JEDENASTKĘ

Open Panel

PONIEDZIAŁEK – Segregacja odpadów: Czy potrafisz zrobić to właściwie?

Zadanie do wykonania na długich przerwach o 11:30 i 12:35 na parterze, I piętrze lub II piętrze segmentu C dla klas IV-VIII.
Uczniowie klas 0-III mogą wykonać zadanie również w trakcie długich przerw, na parterze E lub II piętrze segmentu E.

WTOREK – OKEJowe stacje (klasy IV-VIII)

Zadanie edukacyjne w tematyce EKO do wykonania (na przerwach) od 7:50 do 12:55. Po kryteria do zadania można się zgłaszać od 7:50 do M. Szyk-Wojtkiewicz w gabinecie 4D. Rozwiązane zadania należy zwrócić do godz.12:55 do gabinetu 4D (M. Szyk-Wojtkiewicz) lub 5C (K. Szyk-Gira).

ŚRODA – Ptaki najbliższej okolicy: Czy wiesz jak wyglądają?

Zadanie do wykonania na długich przerwach o 11:30 oraz 12:35 dla uczniów klas IV-VIII na I piętrze segmentu C.
Uczniowie klas 0-III wykonują swoje zadanie również w trakcie długich przerw, na parterze i II piętrze segmentu E.

CZWARTEK – Sprzątamy dla Polski

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, nauczycieli i rodziców do wspólnej akcji SPRZĄTANIA NAJBLIŻSZEJ OKOLICY. Spotykamy się przed głównym wejściem szkoły i około godz. 14:45 rozpoczynamy akcję. Jeśli mamy taką możliwość, zabieramy ze sobą rękawiczki. Całe przedsięwzięcie potrwa około jednej godziny lekcyjnej. Dzieci z klas młodszych, biorące udział w akcji powinny być pod opieką dorosłych.

PIĄTEK – Quiz wiedzy o Ziemi (DRUŻYNĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ DO NAUCZYCIELA DO CZWARTKU)

Konkurs odbędzie się w sali 5C dla uczniów klas IV-VI na przerwie o godz. 11:30; dla uczniów klas VII-VIII o godz. 12:35.
Konkurs dla klas 0-III odbędzie się w gabinecie 5E na długich przerwach o 11:30 oraz 12:35.

Uczniowie zgłaszają chęć udziału w quizie do nauczycieli:

Klasy IV-VIII (drużyny max 3-osobowe) – K. Szyk-Gira, I. Wasilewska, A. Awiżeń
Klasy 0-III (drużyny max 4-osobowe) – A. Biegaj, J. Piórkowska