Projekty w ramach Erasmus+

erasmus

logo water erasmusUczniowie uczestniczący w mobilności w Bułgarii w dniach 4-10.02. zaraz po powrocie podzielili się wrażeniami z kolegami i koleżankami podczas koła projektowego pokazując zdjęcia i upominki przywiezione z wymiany. Pytaniom nie było końca!

W kolejnych dniach zaprezentowali stworzone przez siebie gry planszowe o tematyce wodnej i przetestowali je na sobie. Wszystkie gry łączyły w sobie elementy popularnych planszówek, a granie w nie sprawiło nam ogromną frajdę!

Obecnie pracujemy nad słownikiem, który będzie miał zarówno formą elektroniczną jak i papierową, a pojęcia w nim zawarte będą związane z tematyką wody.

W międzyczasie poczyniamy ostatnie przygotowania do międzynarodowej wymiany w Rumunii w dniach 18 – 24 marca do malowniczej miejscowości Curtea de Arges.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Grupa projektowa z Panią Mirką i Magdą