Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

17 maja 2019 uczniowie pracujący w projekcie WATER, realizowanego ze środków unijnych w ramach programu Erasmus plus, wzięli udział w pikiecie ulicznej pod nazwą Save Water!- Oszczedzaj wodę! Uczennice rozdawały wcześniej przygotowane ulotki o sposobach oszczędzania wody. Była to też okazja do rozmów z mieszkańcami osiedla o szkole oraz o pracy w projektach unijnych. Okazuje się, że lokalna społeczność śledzi naszą pracę oglądając jej efekty na szkolnej stronce oraz FB.

Koordynatorzy działań- Mirosława Frączyk, Magdalena Szyk- Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.