Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Ostatnie tygodnie na języku angielskim spędziliśmy nad przygotowaniem projektu MY TOWN – wykonanie makiety prezentującej miasto. Na projekcie znaleźć się miały: podpisane budynki i miejsca, ulice oraz opis dojścia z punktu A do punktu B. Dzięki precyzyjnym kryteriom sukcesu podawanym w ramach pracy metodą Oceniania Kształtującego wszyscy wiedzieliśmy co trzeba zrobić i za co będziemy oceniani.

Prace zaczęliśmy od przypomnienia nazw wszystkich miejsc w mieście oraz omówienia zwrotów potrzebnych do wskazywania drogi. Następnie, zabraliśmy się do roboty! Kartony, taśmy dwustronne, farby, kleje i nożyce poszły w ruch, aby finalnie powstało kilkanaście przepięknych makiet, które można podziwiać a gabinecie 4D!

Pozdrawiamy

Magda Szyk-Wojtkiewicz i klasy 5C i D 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.