Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

logo water erasmusOd początku roku szkolnego w SP 11 w Elblągu realizowany jest projekt W.A.T.E.R. realizowany ze środków unijnych w ramach programu Erasmus +. W trakcie realizacji celów wielu uczniów wykonywało zadania z nim związane. Uczniowie, m.in. opracowali plakaty o faunie i florze naszego regionu oraz słowniczek pojęć związanych z wodą w języku polskim i angielskim, przygotowali także wiele gier planszowych, stworzyli ulotki o sposobach oszczędzania wody oraz wykonali plakaty przybliżające innym uczniom kraje partnerskie, czyli Bułgarię i Rumunię. Teraz nadszedł czas, aby zaprezentować nasze osiągnięcia. Od wtorku 28 maja 2019 roku przez pięć dni będziemy gościć uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich. Przygotowania w toku. Na korytarzach można obejrzeć efekty naszej pracy. Zapraszamy do oglądania oraz śledzenia relacji z wizyty gości.

Koordynatorzy- M. Szyk-Wojtkiewicz, M. Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.