Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

IMG 20191011 214847

I tak się kończy nasza przygoda w Rumunii. Jutro czas wracać do domu 

IMG 20191011 115052 700x525

A dziś słońce, góry śnieg i stado owiec 😁

 IMG 20191010 WA0033

Dzień 4

Czwartek okazał się słonecznym i ciepłym dniem w sam raz na zwiedzanie i pływanie motorówką. Zaczęliśmy od zwiedzania średniowiecznej twierdzy. Ale gwoździem programu była wyprawą łodzią motorówką po Dunaju. Widoki zapierały dech. Odwiedziliśmy też Monastyr świętej Anny oraz miasteczko Herkulianum słynące z kurortów górskich. 

IMG 20191009 WA0003

Mija już trzeci dzień.

Dziś przedstawiliśmy dania, które po południu przyrządzaliśmy pod okiem naszych nauczycieli. Napracowaliśmy się przy tym, ale efekty były smakowite 

IMG 20191008 WA0004

Rumunia dzień 2

Dziś od rana był pracowity dzień. W szkole w Ceauru przygotowaliśmy w grupach międzynarodowych plakaty przedstawiające lokalne farmy i pasieki w naszych krajach. Przygotowaliśmy się również na sadzenie drzewek pigwowych oraz warzyw przywiezionych z poszczególnych państw projektu. Po obiedzie założyliśmy międzynarodowy ogród. Mamy nadzieję, że nasi rumuńscy partnerzy zadbają o nie po naszym wyjeździe. Teraz czas na odpoczynek. Jutro gotujemy.

Pierwszy dzień wizyty

Pierwszy dzień wizyty w Targu Jiu zaczął się od powitania tradycyjnie chlebem i solą w jednej ze szkół. Oglądaliśmy występy naszych Rumuńskich kolegów. Odwiedziliśmy również drugą szkołę oraz świetlicę dla młodszych dzieci. Na koniec dnia zwiedziliśmy miasto. Zobaczyliśmy Małą Wyspę pełną rzeźb znanego artysty Constantego Brancusi. Na koniec zjedliśmy kolacje w znakomitym towarzystwie.

 

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.