Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Właśnie rozpoczęła się kolejna międzynarodowa przygoda w naszej szkole, a wszystko za sprawą projektu "Sustainable environment" realizowanego w ramach programu Erasmus+, w którym współpracujemy ze szkołami z Portugalii, Grecji oraz Reunion.

Pierwszy dzień wizyty naszych zagranicznych gości upłynął pod znakiem powitań i zapoznawania się. Podczas części oficjalnej uczniowie uczestniczący w projekcie przedstawili scenkę o dwóch światach ze skrajnie różnym podejściem do dbania o środowisko. Nasza zerówka zaprezentowała piosenkę z elementami języka migowego, a Pani Marta Pietruczuk opowiedziała historyjkę w trzech językach: angielskim, polskim i francuskim.

Następnie, uczniowie i nauczyciele mieli okazję zwiedzić naszą szkołę i wysłuchać prezentacji na temat swoich krajów, przygotowanych przez uczniów naszej szkoły oraz zaprezentować własny kraj i jego szczegóły przyrodnicze.

Kolejnym punktem wizyty było uczestnictwo w eksperymentach przygotowanych przez Kasię Szyk-Girę, podczas których działa się magia w postaci mieszania kolorów, poszukiwania pantofelków czy gaszenia płomienia w ciekawy sposób.

I w tak przyjemnej atmosferze udali się do Bażantarnii w poszukiwaniu różnych gatunków roślin i zwierząt.

Przed nami tydzień niezapomnianych wrażeń i wymiany doświadczeń!

Społeczność SP 11 Elbląg

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.