Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Erasmus plus 🇵🇹🇷🇪🇪🇺🇵🇱🇬🇷Sustainable Environment dzień drugi spędziliśmy na łodzi "Marabut". Płynęliśmy Kanałem Elbląskim, przez jezioro Drużno ku pochylni w Buczyńcu. Jezioro jest siedliskiem niezliczonych gatunków ptaków i ryb dlatego realizując cele projektu nasi goście (a jak się okazało większość z nas) po raz pierwszy mogli podziwiać różnorodność naszej lokalnej przyrody. Dzień zakończyliśmy wizytą w Galerii El oraz spotkaniem z Piekarczykiem.😎😉❤️

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.