Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Erasmus plus 🇪🇺🇵🇹🇬🇷🇷🇪🇵🇱 Sustainable Environment. Przed przyjazdem na ostatnie spotkanie międzynarodowe wszystkie szkoły miały za zadanie przygotować własnoręcznie gry bazujące na doświadczeniach z poprzednich wizyt oraz pracach wykonanych uprzednio przez partnerów. Teraz nadszedł czas aby te gry rozegrać. Nadszedł też czas na pożegnanie i ostatnie wspólne chwile w mieście Saint-Denis.Nocleg w schronisku na wysokości ponad 2000 metrów umożliwił poranne zejście do sławnego wulkanu Piton de la fournaise . Wizytą w muzeum 🌋 wulkanicznym zakończyliśmy dzisiejszy emocjonujący dzień. Piątkowe przedpołudnie spędziliśmy natomiast na warsztatach artystycznych w towarzystwie natury.Erasmus plus 🇪🇺🇷🇪🇵🇹🇬🇷🇵🇱 Sustainable Environment Kolejna dawka natury....

 Erasmus plus 🇪🇺🇷🇪🇵🇹🇬🇷🇵🇱 Sustainable Environment. Kolejny dzień za nami. Dzień zaczął się od wizyty w szkole. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty podczas powitalnej uroczystości. Uczestniczyliśmy w zajęciach artystycznych i sadziliśmy wspólnie rośliny. Był też czas na snorkeling oraz rejs po oceanie indyjskim.Jak przystało na projekt o zrównoważonym środowisku jest w nim pełno natury. Wodospad zwany przez wyspiarzy Niagarą, ogród botaniczny i centrum leczenia żółwi.

 W piątek 2.06 o 600 zaczęła się podróż na ostatnią wizytę międzynarodową projektu Sustainable Environment w programie Erasmus plus 🇪🇺🇷🇪🇬🇷🇵🇱🇵🇹. Następnego dnia o 8.00 powitało nas zimowe słońce wyspy Réunion oraz przyjazne twarze rodzin goszczących naszych uczniów.

Przygodę czas zacząć 👋

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.