Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Erasmus plus 🇵🇹🇪🇺🇬🇷🇵🇱🇷🇪 Sustainable Environment. Dwa dni w Lizbonie z cudowną pogodą🌞❤️🌞. Dziś czas wracać. 🛩Trzecie spotkanie międzynarodowe dobiegło końca. Czekamy na kolejne 😉


Erasmus plus 🇵🇹🇪🇺🇬🇷🇵🇱🇷🇪 dwa ostatnie dni były bardzo intensywne. Zaczęły się od wizyty w Zakładzie Utylizacji Odpadów w miejscowości Evora. W tym dniu zwiedziliśmy region Alentajeno. Poznaliśmy kulturę i zwyczaje tam panujące. Kolejny dzień spędziliśmy na pracy nad projektem - Zrównoważone Środowisko- przesadzaliśmy więc truskawki i sadziliśmy bób (oczywiście w grupie międzynarodowej). Mieliśmy też okazję zaprezentować nasze prace wykonane przed wyjazdem i skorzystać z zajęć artystycznych miejskiej świetlicy. Wieczorem pożegnaliśmy się z rodzinami ponieważ jutro ruszamy zwiedzać Lizbonę.🌞🌞🌞


Erasmus plus 🇵🇹🇪🇺🇬🇷🇵🇱🇷🇪dzień drugi spędziliśmy w gospodarstwie agroturystycznym gdzie poznaliśmy kunszt tworzenia oliwy z oliwek oraz produkcji przetworów z żołędzi. Mieliśmy również okazję spróbować takich specyfików😏. Po południu uczniowie w grupach międzynarodowych odkrywali stare miasto, korzystając z gry miejskiej.

 


Tym razem spotkanie Erasmus plus 🇵🇹🇪🇺🇬🇷🇵🇱🇷🇪 ma miejsce w Portugalii w miejscowości Montemor-o-Novo. Dzień pierwszy jak zawsze spędziliśmy na zajęciach integracyjnych w szkole. Pozdrawiamy z południa Europy.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.