Projekty w ramach środków UE

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

„PROGRAM DLA SZKÓŁ” – mleko, owoce, warzywa

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy ponownie w unijnym „Programie dla szkół”, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Jest to program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, uczniowie klas I – V uczą się zasad zdrowego odżywiania, regularnie spożywając w szkole dostarczone im owoce, warzywa oraz mleko i produkty mleczne, a także realizują w ramach Programu działania edukacyjne.

Hanna Trybińska – kierownik świetlicy

 „PROGRAM DLA SZKÓŁ” – mleko, owoce, warzywa

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.