Projekty w ramach środków UE

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzięki pomocom dydaktycznym 👌 pozyskanym w ramach pracy JEDENASTKI w projekcie "Akademia Wzorowej Edukacji" uczymy języka angielskiego w nowocześnie 🖥 wyposażonych pracowniach językowych, z dostępem do internetu dla uczniów, z którego mogą korzystać na szkolnych tabletach 💻. Wszystko to sprawia, że lekcje są urozmaicone 💥 o wykorzystanie nowoczesnych technologii np. interaktywnych ćwiczeń, gier językowych i quizów, które są ciekawym sposobem utrwalania słownictwa, gramatyki czy ćwiczenia kompetencji językowych.

Uczymy nowocześnie 🎧

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.