Rekrutacja

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20 lutego stał się okazją do ekologicznego spotkania z całą wioską Smerfów. Nasi mali goście obejrzeli zabawne przedstawienie pt. „Będzie ekosmerfnie” – w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Niebieskie istotki przeniosły widzów na leśną polanę, gdzie odbyła się naukowa konferencja bajkowego świata.  Dzieci poznały tajniki właściwej segregacji surowców wtórnych. Każdy uczestnik otrzymał smerfną mapę, prowadzącą do „krain nauki Myślenia i rozwoju Wyobraźni”. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się sportowe szaleństwo Przyjaciół Smerfów. Dzieci odbyły błyskawiczny kurs języka angielskiego i poczuły magię matematyki, korzystając z tablic interaktywnych. Tworzyły mini-koncert na „Bum bum rurkach”. Wzięły udział w treningu smerfnej pamięci. Zajrzały do komnaty pięknych książek. Razem z rodzicami trafiły do krain dyrektora i logopedy, gdzie można było zadawać ważne pytania. Wędrując po szkole, zbierały kwiatki dla Smerfetki, by na koniec zdobyć słodką nagrodę i „smerfojagody”.

Uśmiechy na twarzach małych gości świadczyły o mile spędzonych chwilach.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.