This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Szanowni Państwo,

informuję, iż w najbliższą środę tj. 10 czerwca wywiesimy w holu szkoły listy przyszłych klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Jednocześnie, na stronie internetowej szkoły https://sp11.elblag.pl/ w zakładce: RODZICE / REKRUTACJA zamieścimy wyprawki dla klas pierwszych i oddziału przedszkolnego oraz druk do zapisania dziecka do świetlicy szkolnej. Wypełniony druk można przynieść do szkoły już teraz, można również donieść go w sierpniu.

Niestety, ze względu na reżim sanitarny nie zrobimy spotkań przyszłych uczniów z ich wychowawczyniami w czerwcu. Spotkamy się w szkole (mam taką nadzieję) 1 września na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

Pozdrawiam serdecznie

Mariola Hajdukonis

wicedyrektor

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.