"JEDENASTKA" – Szkoła Odkrywców Talentów gościła w czwartkowe popołudnie małych kandydatów na przyszłych naukowców, fachowców, sportowców, dobrych i wrażliwych ludzi.

Nasi goście, powitani serdecznie przez dyrektora szkoły - panią Katarzynę Jankowską, obejrzeli filmik zapraszający do wirtualnej wycieczki po zakątkach SP 11.

Roześmiana i rozśpiewana gromadka naszych artystek umiliła spotkanie piosenką, a panie uczące klasy 0-3 zabrały dzieci na magiczną wyprawę po szkole. Ciekawość przyszłych uczniów "Jedenastki" oraz ich rodziców zaspokajali gospodarze sal. Zwiedzić można było gabinety, w których uczą się nasi najmłodsi uczniowie, przytulną świetlicę, nowoczesną stołówkę i szkolną bibliotekę- krainę przyjemności i wiedzy. Na "magicznym dywanie" nasi milusińscy (jak Kubuś Puchatek) mogli "pęknąć" wszystkie balony i rozegrać szybki mecz piłki nożnej. Uczennice klasy 7 skutecznie "wkręcały" dzieci w językową zabawę z angielskim. Hitem, jak zawsze, okazał się kolorowy tor przeszkód w hali sportowej. Duch rywalizacji udzielił się nawet rodzicom. Niektórzy z nich, to absolwenci naszej szkoły.

Obdarowane na pożegnanie niespodziankami dzieci, z błyskiem w oku i uśmiechem na ustach, deklarowały chęć wyruszenia w szkolny świat przygód w SP11. Szkoda, że wrzesień dopiero za kilka miesięcy.

Do zobaczenia! Czekamy na Was z niecierpliwością.

Dyrekcja oraz nauczyciele SP 11 w Elblągu