Rekrutacja

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

2 marca otworzyliśmy gościnne drzwi naszej szkoły. Nasi goście- rodzice i dzieci – mogli zapoznać się z bogatą ofertą naszej placówki.

Zabawy było co niemiara. Już od progu przybyłych witał pirat na szczudłach !

Szkolny hol i aula, zaaranżowana na miejsce pirackiej przygody, zapowiadała wiele niezwykłych niespodzianek. Bawiąc się z piratami, dzieci mogły poczuć klimat Jedenastki- miejsca, w którym nauka jest przygodą.

Podczas zwiedzania szkoły młodzi odkrywcy mogli zaprezentować swoje talenty i poznać starszych kolegów, nauczycieli i poczuć się jak uczniowie. W SP 11 jest czas na naukę i na zabawę. Nasi goście przekonali się o tym, biorąc udział w krótkich, ale atrakcyjnych zajęciach sportowych, językowych i dydaktycznych. Była to też niewątpliwa okazja, aby poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły- bazę w postaci świetlicy, stołówki, biblioteki, rozbudowanego zaplecza sportowego, nowoczesnych pracowni językowych. Zajęcia teatralne, „Arka gier”, pozalekcyjne zajęcia sportowe z różnych dyscyplin, opieka medyczna oraz pedagogiczna i psychologiczna to niewątpliwe zalety naszej placówki. Jesteśmy również otwarci na różne nowinki pedagogiczne, m.in. ocenianie kształtujące. Bierzemy też udział w wielu programach edukacyjnych, takich jak: Erasmus+, Akademia Wzorowej Edukacji.

Wielką niespodzianką okazały się występy naszych nauczycieli w pirackiej inscenizacji. Wesołe piosenki i taniec wypełnił aulę Jedenastki, a gadający rekin szybko zdobył sympatię milusińskich. Pamiątkowe listy dzieci mogły wyłowić z fal morskich i poczuć się jak członkowie naszej „załogi”, bo zgodnie ze słowami piosenki: „Piraci mają braci!”.

W miłej atmosferze spędziliśmy czwartkowe popołudnie. Zapraszamy wszystkich, którzy nie odwiedzili jeszcze naszej szkoły, naprawdę warto!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.